Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 72 godzin
Wysyłka od: 12.99 PLN

Puder akrylowy COVER NR 2 Aba Group 30 g

Najwyższej jakości puder o delikatnym, różowo-brzoskwiniowym odcieniu. Stuprocentowe krycie pozwoli na zamaskowanie wszelkich niedoskonałości płytki i nada paznokciom zdrowy wygląd. Naturalny odcień sprawdzi się idealnie do frenchu konstrukcyjnego, a także do stylizacji typu babyboomer. Dzięki niebywałej miałkości i plastyczności jest łatwy w opracowywaniu, a do tego świetnie trzyma się płytki. W połączeniu z monomerem tworzy elastyczną masę, która bardzo przyjemnie rozprowadza się na paznokciach i w łatwy sposób opracowuje.

ZASTOSOWANIE: Zamoczyć końcówkę pędzla w płynie. Mokry pędzelek lekko zanurzyć w akrylu. Liquid w połączeniu z pudrem stworzy masę, którą należy nanieść na paznokieć i uformować.

Pojemność: 30 g

Najwyższej jakości puder o delikatnym, chłodnym odcieniu różu. Stuprocentowe krycie pozwoli na zamaskowanie wszelkich niedoskonałości płytki i nada paznokciom zdrowy wygląd. Naturalny odcień sprawdzi się idealnie do frenchu konstrukcyjnego, a także do stylizacji typu babyboomer.

Uwaga!

Preparat może wywoływać podrażnienia oczu, skóry i układu oddechowego. W przypadku podrażnienia - przemyć obficie wodą i skontaktować się z lekarzem. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Chronić przed światłem słonecznym. Chronić przed dziećmi. Produkt wyłącznie do użytku profesjonalnego.