Wczytuję dane...
Model: 9604
Realizacja zamówienia:
Wysyłka od: 12.99 PLN

MEDISEPT MEDICLEAN MC 110 Floor Preparat do mycia i konserwacji podłóg 5 L (zapach owocoów egzotycznych)

Niskopieniący preparat do mycia podłóg o zapachu ananasowym.

Zastosowanie:

Zalecany do codziennego utrzymania czystości i pielęgnacji wszelkich wodoodpornych podłóg, z wyjątkiem wykładzin dywanowych i podłóg z surowego drewna. Dzięki zastosowaniu surfaktantów cukrowych środek ten charakteryzuje się doskonałymi właściwościami zwilżającymi, czyszczącymi i skutecznością usuwania trudnych zabrudzeń. Idealny zarówno do mycia ręcznego, jak i maszynowego w automatach i szorowarkach. Nadaje połysk, pozostawiając na mytych powierzchniach cienką warstwę ochronną. Składniki pielęgnujące zawarte w preparacie chronią podłogę i zapewniają jej konserwację oraz właściwości antystatyczne. Może być stosowany w zakładach przemysłu spożywczego.

Preparat oparty na detergentach niskopieniących. Zawiera emulsję woskową posiadającą właściwości antypoślizgowe. Może być używany przed lub po zastosowaniu środków dezynfekcyjnych. Tylko do użytku profesjonalnego.

Sposób użycia:

W zależności od stopnia zabrudzenia stosować rozcieńczenie:

-mycie ręczne: od 25 do 200 ml na 10 l zimnej wody

-mycie maszynowe: od 25 do 100 ml na 10 l zimnej wody

Umyć powierzchnię i zostawić do wyschnięcia.

Skład: związki powierzchniowo czynne, substancje pielęgnujące, rozpuszczalniki rozpuszczalne w wodzie, związki kompleksujące, konserwant, kompozycja zapachowa, barwnik.

Opakowanie: butelka 5l