Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.0000 kg
Realizacja zamówienia: 72

Ekskluzywny zestaw narzędzi do manicure Aba Group

 

Ekskluzywny zestaw narzędzi do manicure zostały wykonane z wysokiej jakości stali. Dłuta precyzyjnie pozwalają opracować wały około paznokciowe u rąk i stóp. Odpowiednio wyprofilowane, odporne na działanie wilgoci będą służyć przez długi czas. Ekskluzywne etui zapewni piękną prezentację zestawu, który może być idealnym pomysłem na prezent.

W skład zestawu wchodzi :

  • Przyrząd kosmetyczny 101 Aba Group

 Profesjonalne dłutko do manicure i pedicure. Wykonane z wysokiej jakości stali. Dłuto precyzyjnie pozwala odepchnąć skórki paznokci. Druga strona przyrządu zakończona jest profesjonalną łopatką, która umożliwia zebranie wszelkich niedoskonałości z płytki paznokcia.

  • Przyrząd kosmetyczny 102 Aba Group

Profesjonalne dłutko do manicure i pedicure. Wykonane z wysokiej jakości stali. Dłuto precyzyjnie pozwala odepchnąć skórki paznokci. Druga strona przyrządu zakończona jest szpiczastą łopatką, która umożliwia precyzyjną pracę przyrządem.

  • Przyrząd kosmetyczny 103 Aba Group

Profesjonalne dłutko do manicure i pedicure. Wykonane z wysokiej jakości stali. Dłuto precyzyjnie pozwala podepchnąć skórki paznokci. Druga strona przyrządu zakończona jest łopatką, która umożliwia precyzyjną pracę przyrządem.

 

 

Do zestawu dołączone jest piękne etui, które pozwoli wygodnie przechowywać przybory.