O nas

 

ABA GROUP to sklep z produktami kosmetycznymi istniejący na rynku od 2015 roku.

Od lat zajmujemy się szeroko pojętą branżą beauty, skupiając się na manicure i pedicure. Naszą specjalnością są artykuły ścierne, szczególnie pilniki i polerki, które dostępne są aż w ponad 150 różnych wariantach.

Śmiało możemy stwierdzić, że znajdziesz u nas swój idealny pilnik!

Wszystkie pilniki, które możesz zobaczyć w naszym sklepie internetowym, zostały wyprodukowane w naszej fabryce pilników w Namysłowie. Powstała ona również w 2015 roku, a pierwszymi pilnikami, które zjechały z linii produkcyjnej były kształty: półksiężyc, prosty, trapez, elipsa oraz pilnik XL. Tworzone są w 100% w Polsce – od projektu, aż po wykonanie.
Jako producent pilników do paznokci zapewniamy dużą różnorodność asortymentu, a także konkurencyjne ceny.

Nasze produkty posiadają liczne certyfikaty m.in. Europejski Certyfikat Bezpieczeństwa, Europejska gwarancja najwyższej jakości, Europejski lider jakości.
Ponad 100 000 dziennie – tyle pilników jesteśmy w stanie wyprodukować każdego dnia!

ABA GROUP to nie tylko pilniki, ale też żele, lakiery hybrydowe, ozdoby do paznokci, ale też narzędzia i akcesoria.
Oprócz tego, jako marka rozwijamy się poprzez współpracę z naszymi ambasadorkami i instruktorkami, aktualnie działamy z prawie dwudziestoma dziewczynami, które swoją pasją do paznokci zarażają innych. Nasz team zajmuje się szkoleniami, a także transmisjami na żywo w social mediach, podczas których możecie poznać różne techniki tworzenia stylizacji.

Nasza marka działa też na rzecz szerzenia świadomości dotyczącej higieny i bezpieczeństwa w salonach kosmetycznych.
Z potrzeby zapewnienia stylistkom odpowiednich rozwiązań stworzyliśmy pilniki pakowane w Bezpieczny Pakiet i wersję Sterile Line. Pierwszy z nich to pilnik szczelnie zapakowany
w biodegradowalną folię, która gwarantuje, że nikt przed nami
z niego nie korzystał. Sterile Line to idealna opcja dla podolożek lub innych specjalistek, których zabiegi wymagają jałowych narzędzi. Pilnik z linii Sterile Line został poddany sterylizacji, która niweluje wszelkie drobnoustroje obecne na powierzchni. Dzięki temu masz pewność, że pilnik jest całkowicie czysty
i bezpieczny w użyciu.

Współwłaścicielka ABA GROUP Eliza Trzmiel zdobyła tytuł Przedsiębiorcy Roku organizowanego przez EY.

Startowaliśmy w kategorii „Nowy Biznes”, w której rywalizowaliśmy z wieloma polskimi młodymi biznesami.

Twój koszyk ()